top of page

DOM LUB MIESZKANIE W SKIERNIEWICACH - CO WYBRAĆ ?

Z obecnych danych wynika, że aktualnie średnia cena 1 mkw. nowego mieszkania w Skierniewicach wynosi od około 7000 zł. do nawet 10,500 zł.

W mieście powstają oraz zaplanowane są obecnie nowe, ciekawe inwestycje mieszkaniowe, które w swej ofercie posiadają bardzo interesujące mieszkania

o rożnych powierzchniach użytkowych. Nowo powstałe budynki takie jak osiedle Nowe Widoki oraz planowane osiedle Nowe Widoki 2.0 to kontynuacja zmian jakie zapoczątkowały inwestycje prowadzone w Skierniewicach przez Dewelopera RK INVESTMENT.

 

'' Nowe Widoki to inwestycja mieszkaniowa, która powstaje na osiedlu Widok w Skierniewicach.

Wyróżniać ją będzie nowoczesna stylistyka, a zastosowanie funkcjonalnych rozwiązań

projektowych, zapewni komfort nawet najbardziej wymagającym mieszkańcom ''

                                                                                                                                                                          RK INVESTMENT

Nowe Widoki przy ul. Nowobielańskiej na osiedlu Widok zostaje niebawem oddane do użytku i będzie cieszył nowych właścicieli dziewięćdziesięciu mieszkań swą nowoczesną i interesującą architekturą budynku jak również układem wnętrz mieszkań. W budynku nie zabraknie także lokali usługowych. Jak określa sam Deweloper ''... wprowadzenie nowoczesnej architektury i eleganckiej stylistyki pozwala spojrzeć na Skierniewickie osiedle Widok z nową perspektywą, Ci wszyscy którzy szukają lokum w najlepszych lokalizacjach na tym osiedlu mają teraz kolejną szansę na swoje wymarzone mieszkanie ''.

Inwestycja Nowe Widoki 2.0 która właśnie się rozpoczyna, będzie mogła zaoferować cały szereg na prawdę interesujących mieszkań oraz rozwiązań im towarzyszących, takich jak rozległe tarasy dla lokali położonych na pierwszym piętrze budynku o powierzchni nawet do 60 mkw., ale także, co istotne dla tego typu inwestycji - znajdą się w niej obszerne balkony i loggie przewidziane dla każdego mieszkania. Deweloper zadbał także o odpowiednie ilości okien w mieszkaniach, które zapewnią odpowiednią ilość światła, tym samym w oczywisty sposób wspomogą i urozmaicą powstające w inwestycji projekty architektury wnętrz nowych mieszkań.

W ofercie Dewelopera dostępne będą zarówno ustawne i przytulne kawalerki, jak i duże mieszkania dla osób inwestujących w swą przyszłość.

Atrakcyjne propozycje mieszkań na Widoku doskonale zaspokoją rozbudowane i zróżnicowane potrzeby przyszłych właścicieli. Nowe Widoki 2.0 są inwestycją jak najbardziej pożądaną. Jasne, ustawne i przestronne mieszkania zapewniają przestrzeń, jaka jest wymagana do komfortowego i wygodnego życia.

W bogatej i mocno zróżnicowanej ofercie mieszkań, odnajdziesz propozycje, które zaspokoją potrzeby Twoje i Twojej rodziny. Przestronne i słoneczne mieszkania z 3 pokojami, to idealna propozycja.

Zarówno przy wyborze przyszłego mieszkania jak i jego planowaniu, dostosowaniu do własnych potrzeb, wysokości budżetu i urządzeniu warto skorzystać z doświadczenia oraz projektu pracowni hoppearchitektura

'' Osiedle Nowe Widoki położone jest w północnej części Widoku. W okolicy, gdzie od lat nie było tego typu inwestycji.

Bliskość szkół, sklepów, lokali gastronomicznych, placów zabaw a zarazem sąsiedztwo Bolimowskiego Parku Krajobrazowego

powodują, że jesteśmy w miejscu, które pozwala prowadzić tryb życia dopasowany do różnorodnych potrzeb. Szybki dojazd

do autostrady, zaledwie kilkanaście minut spacerem dzielących Nowe Widoki od dworca to niewątpliwe plusy lokalizacji ''

                                                                                                                                                                                                                RK INVESTMENT

ZAPOZNAJ SIĘ Z PROJEKTAMI WNĘTRZ HOPPEARCHITEKTURA


 

bottom of page